//
you're reading...
Uncategorized

У СУМАХ КОЛИШНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ РСР ПЛАТНІ ЧЕСТЬ ЗАГИБЛИМ РАДЯНСЬКИМ ГЕРОЄМ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ ПРОТИ ФАШИЗМУ

У Сумах Україна 13 вересня 2015 в порушення українських законів, що забороняють в честь полеглих радянських солдатів Червоної Армії і , показуючи комуністичної символіки і марширують в Радянському стилі в Україні армії і в поєднанні з місцевою Раді відбулося з затримкою парад Перемоги в честь радянських героїв.

Замість покладіть руку на серце і підписання гімн, який вимагають державні чиновники під українські закони почесних гостей, за винятком двох, в тому числі місцевій Раді політиків, ветеранів Великої Вітчизняної війни, керівники місцевої поліції, армії України підготовки унтер-офіцерів і місцевих чиновників Комуністичної партії або поміщають їх руки з боків, схрестили руки або салютувала в заборонених нині Радянський стиль.

На завершення урочистостей місцевого Україні армія сил провів Радянський стиль березні минулого. В місті Суми на Україні армія має великі пропустили в бойових діях на сході з-за його переважної більшості офіцерів, будучи носіями мови та його історичної тісному зв’язку з Комуністичною партією. Більшу частину своєї військової техніки було розкрадено і передано добровольчих батальйонів залишивши своїх офіцерів мобілізували але без особливого робити.

Advertisements

Discussion

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: